![ADÜ REKTÖRÜ, AYDIN BARO BAŞKANINI MAKAMINDA AĞIRLADI](http://aytv.com.tr/upload/media/posts/2023-11/02/adu-rektoru-aydin-baro-baskanini-makaminda-agirladi_1698957828-b.jpg)
215
okunma
okunma
Aydın Baro Başkanı Av. Anıl Yetişkin ve Baro Başkan Yardımcısı Av. Utku Devrim Barış Arslan, 1 Kasım 2023 tarihinde ADÜ Rektörü Prof. Dr. Bülent Kent’i makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Bülent Kent, Aydın Baro Başkanı Av. Anıl Yetişkin ve Baro Başkan Yardımcısı Av. Utku Devrim Barış Arslan’a teşekkür etti. Ziyaret, karşılıklı iyi dileklerde bulunulmasının ardından sona erdi.
Comments
0 comment