menu
KÜLTÜR, SANAT VE SPOR MERKEZİ HİZMETE AÇILDI
KÜLTÜR, SANAT VE SPOR MERKEZİ HİZMETE AÇILDI
Germencik Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Ortaklar Kültür, Sanat ve Spor Merkezi'ni hizmete açtı. Belediye Başkanı Fuat Öndeş, eski Ortaklar belediye binasını atıl durumdan kurtararak modern ve işlevsel yapıya kavuşturduklarını söyledi.

İÇERİSİNDE DİYETİSYENLİK BİRİMİ İLE KADIN DANIŞMA VE DAYANIŞMA MERKEZİ DE VAR 

Germencik Belediyesi, Türkiye Cumhuriyet’inin 100’üncü yılı dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenliyor. Etkinlikler kapsamında Ortaklar Mahallesi Atatürk Caddesinde eski belediye hizmet binası atıl durumdan kurtarılarak yerine yapılan Kültür, Sanat ve Spor Merkezinin açılışı gerçekleştirildi. İçerisinde Diyetisyenlik Birimi ile Kadın Danışma ve Dayanışma Merkezi’nin de bulunduğu Kültür, Sanat ve Spor Merkezi’nin açılış törenine, Ankara’da programı olması nedeniyle Belediye Başkanı Fuat Öndeş’in yerine Belediye Başkan Vekili Serdar Çapakçıoğlu katılarak açılışı gerçekleştirdi ve Belediye Başkanı Öndeş’in mesajını iletti.

“ATIL DURUMDAN KURTARILDI”

Ankara’da programı bulunduğu için açılışa katılamayan Belediye Başkanı Fuat Öndeş sosyal medya hesabından Ortaklar Kültür, Sanat ve Spor Merkezini, Cumhuriyetin 100. yılında hizmete açmanın gururunu yaşadıklarını ifade ederek, “Germencik Belediyesi olarak açılışını gerçekleştirdiğimiz Ortaklar Kültür, Sanat ve Spor Merkezimizi Cumhuriyetimizin 100. yılında hizmete açmanın ayrıca gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Eski Ortaklar Belediye Binamızı atıl durumdan kurtararak modern ve işlevsel bir yapıya kavuşturduk ve bu anlamda Germencik ilçe merkezimizin ardından içerisinde Kadın Danışma ve Dayanışma Merkezi ile Diyetisyenlik Hizmetinin de yer aldığı ikinci Kültür, Sanat ve Spor Merkezimizi halkımızın hizmetine sunduk. Hayırlı ve uğurlu olsun.” açıklamalarında bulundu. 

 

 

 

Comments

http://aytv.com.tr/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!